A Székely Nemzeti Tanács európai polgári kezdeményezésének aláírásgyűjtése a tegnap, május hetedikén éjfélkor lezárult. Reméljük, hogy csak átmenetileg.
Köszönjük minden támogatónknak az aláírást. Külön azoknak, akik a nyilvánosság előtt, vagy éppen saját ismeretségi körükben másokat is erre ösztönöztek. Jeles személyiségeknek, közéleti embereknek, akik az elmúlt napokban, az elmúlt évben kiálltak a kezdeményezés mellett.


Jelképeink
Székely Hímnusz

Székely Nemzeti Tanács