A Székely Szabadság Napjának megszervezése szükségessé teszi elegendő számú önkéntes, rendfenntartó részvételét. Ezek az önkéntesek vállalják, hogy a szervezők szándékának, akaratának megfelelően járjanak el és a gyülekezési jogról szóló 60/1991 számú törvény előírásai szerint fejtsék ki tevékenységüket. Ennek érdekében Marosszék Székely Tanácsa felkéri mindazokat a marosvásárhelyi illetőségű személyeket, akik ilyen feladatra vállalkoznak, hogy jelentkezzenek nyilvántartásba vétel és felkészítés végett a testület székhelyén (Marosvásárhely, Rózsák tere 16, főtéri nagypatika melletti bejárat, jobbról az utolsó ajtó).

László György

Marosszék Székely Tanácsának elnöke

 

Marosvásárhely, 2016. február 24.