Összehívom a Székely Nemzeti Tanács soron következő ülését, amelyet 2010. november 19-én, 11-órától Budapesten, az Országház főrendiházi gyűléstermében tartunk.

A tanácskozás napirendjén a székely autonómiatörekvés és a magyar nemzetpolitika viszonya a nemzeti együttműködés rendszerében.

 

Marosvásárhely, 2010. szeptember 26.

Izsák Balázs, SZNT-elnök