2019. december 18., szerda, Közélet
 

Eddig majdnem felét sikerült teljesíteniük bő egy hónappal ezelőtti vállalásuknak, az EMNP önkéntesei 2500 aláírást gyűjtöttek össze Sepsiszentgyörgyön a Székely Nemzeti Tanács európai polgári kezdeményezésének támogatására – jelentette be Kolcza István, a párt helyi elnöke.

 

  •  

Tíz-tizenegy önkéntesük jár házról házra, és többnyire kedvezően fogadták őket, nagyon kevés visszautasításban volt részük. Az akciót jövő héten, az ünnepek miatt felfüggesztik, de január 5-én ismét munkához látnak, és bíznak benne, hogy a hónap végéig sikerül teljesíteniük a vállalt ötezer aláírást – mondotta. (-kas)